Nagyon készülök rá :) mert szombaton mosolygós,csillogó szemű gyermekek lesznek körülöttem.
Együtt fogunk gyöngyikézni a merev memória alapokra a saját elképzelésük szerint.
Nincs kötelező minta s követelmény.Fűzünk s közben remélem nagyon jót beszélgetünk.
A mai gyermekek nagyon érettek s hamar elillan a gyermekkoruk.Talán a rohanó világ s mi felnőttek is sokban hozzájárulunk ehhez.
Alexa és leánya Laura lesz a segítőm .) plusz a sok mosoly!
Talán ha jók leszünk akkor ellátogat hozzánk a Mikulás is .)
Olvastam 2026/11.
-
Hidasi Judit: Véletlenül rendben van
Nem tudom mit vártam ettől a könyvtől...talán azt a felhőtlen szórakozást
és izgalmat amit az írónőtől olvasott...
12 órája
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése