Reggel villamossal utazom.Az enyém elött haladó szerelvény karambolozott :(
Ha reggel nem szöszölök picit többet mint máskor akkor én is azon vagyok.
...
Egy ismerősömmel már rég beszéltem s ma keresett telefonon.
Velem álmodott mondta s én örültem a hívásának.
A kérdésre,hogy "hogy vagy", két szóval válaszolt:
"rákos vagyok"
...
Csend amely szavak nélkül is sokkal mélyebben a szívünkbe markol.
A “lelki üresség” és a pótcselekvések összefüggése
-
Megfigyeltem, hogy a mai modern világban szinte minden lélek próbál
valamilyen külső pótlékkal gyógyírt találni a belső hiányérzetére, legyen
az kénysz...
8 órája
1 megjegyzés:
Szia!
Kérlek nézzél be hozzám, vár ott egy kis ajándék.
Megjegyzés küldése