Ha majd nagy leszek .) akkor kendő leszek Évi nyakába!
Köszönöm Márta a segítséged!
Miért félünk a valódi közelségtől?
-
Megfigyeltétek, hogy az emberek milyen gyakran panaszkodnak arra, hogy
magányosak, és mégis, amikor a sors összehozza őket valakivel, akihez
igazán kö...
4 órája

6 megjegyzés:
Szép lesz!
Széééép lesz! És remélem, hamar nagy lesz!;)
Nagyon szép, ígéretes! És a sárga szín nekem nagyon kedves.
Hú, és még milyen szép is lesz!
Már nem is kell sokat várni, hogy nagy legyen. :D
Nagyon szépnek ígérkezik.
Hajrá, kendőcske, változz mielőbb kendővé!:)
Megjegyzés küldése